Üyelik / Giriş
Hakkımızda

Hakkımızda

Ambassador Yatçılık, 2010 yılında Bodrum'da kuruldu. Kos, Yunanistan ve Tivat, Karadağ’daki şubelerimizle hızla büyüyen ve müşterilerimiz için daima yeni ve ilginç keşifler sunan bir şirketiz. Portföyümüz, Türk Rivierası Bodrum’da, Yunan Adaları’nda, Hırvatistan ve Karadağ'da çok geniş yelpazede yatlar ve yelkenli teknelerden oluşmaktadır.

Ambassador Yatçılık'ın hikâyesi, şirketimizin kurucusunun yıllar önce kendisi, arkadaşları ve ailesi için bir yelkenliyi kiralamak istemesiyle başladı. Yaptığı araştırmalar sonucu çok kısıtlı seçenekler ve kötü hizmet sorunları ile karşılaştı. Planlanan tatil harap oldu. Bu talihsiz deneyim, farklı bir filo, en iyi profesyonel ekip, harika fiyatlara sahip bir şirket oluşturmasına ilham verdi. Ambassador Yatçılık ’in temel misyonu, dürüstlük ve dürüstlük temelinde en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Filo ekibimiz azami özenle seçilmekte olup; tüm kaptanlarımız ve denizcilerimiz sadece yetenekli, deneyimli yatçılar değil, aynı zamanda harika karizmatik insanlardır. Denizcilik işini tutkuyla yaparlar. İyi hizmet alacağınızdan ve Türk dostluğunu yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz size yelken ve diğer yatçılık bilgilerinin temellerini öğretebilirler. Yaşamı ilk elden, denizle iç içe yaşayacaksınız. Bu, plaj önündeki otellerden veya yolcu gemilerinden tamamen farklı olan eşsiz bir deneyimdir. Bu deneyim size farklı bir bakış açısı kazandıracak; seyahatinizin sonunda eskisi gibi olmayacaksınız. Güzergahı kaptanla birlikte planlayabilir, nerede demir atılacağınıza karar verebilir, hatta isterseniz demiri siz atabilirsiniz… Ya da mutlaka size uygun guletlerimizden birinde sadece dinlenebilir ve eğlenebilirsiniz.

Yolculuğunuzdan sonraki tüm geri bildirimleriniz bizim için övgü ya da daha iyisini başarmak ve gelişmek için azim olacaktır. Misafirlerimiz dostlarımız, ailemizdir... Yaşayınca bunu siz de anlayacaksınız.

Yılda bir ya da iki hafta tatil yapmak için birçok insanın çok sıkı çalıştığını biliyoruz. Bizi tercih etmenize duyduğunuz güveni takdir ediyoruz ve her zaman tatilinizi mükemmel bir şekilde unutulmaz kılmaya ve hayatınızı sürdürebilmek için harika anılar bırakmaya gayret ediyoruz.

Ambassador Ailesi olarak en büyük ödülümüz, misafirlerimizin yıllar sonra arkadaşlarına ve ailelerine tavsiye ettikleri unutulmaz anılar olacaktır.

Bizim gibi düşünen, deniz ve yelkencilik maceralarını aynı tutkuyla paylaşan insanları bir araya getirmek en büyük hedefimizdir. Bu hedefle yola çıkarak AMBASSADOR YAT KLÜBÜ ‘nü oluşturduk. AMBASSADOR YAT KLÜBÜ’ne üye olmak size özel ayrıcalıklar, ekstra indirimler ve ücretsiz yolculuklar yapma fırsatı sunacaktır.

Güveniniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Size en iyi hizmeti vermeye ve unutulmaz deneyimler yaşatmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla,  Ambassador Yatçılık

Ambassador Yachting
Oğuz Özay Tanıtım